Teksti Origjinal

ti dikur per mua ishe dashuria e par
puthjet qe dikur ti fala nuk ti bej hallall
se tani e kam diktuar se kush paske qen
at qe me ke ikur shum mir po me vjen
ref:
s'do te jesh e lumtur ne ket jet
kerkove parajsen e fer ke gjet
tash zemren time e kam mbyll me dry
ma mir t'jem i vetem se t'jetoj me ty

s'do te jesh e lumtur ne ket jet
kerkove parajsen e fer ke gjet
tash zemren time e kam mbyll ne dry
ma mir t'jam i vetem se te jem me ty

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020