Teksti Origjinal

Dy zemra dy zemra i paska qel sabahi ah sa shum njanen per tjetren i paka marr malli,dy zemra dy zemra kaqel sabahi ah sa shum njanen per tjetren i psaka marr malli.
Ref:Mos shko mos shko po i thot njana tjetres mos shko mos shko se tkam fat te jetes mos shko mos shko po falmi kta sy mos shko o mos hko qka boj un pa ty.
Dy zemra dy zemra nuk po mujn me u nda ah sa shum i kish marr malli moti sishin pa dy zemra dy zemra nuk po mujn me u nda ah sa shum i kish marr malli moti sishin pa.
Ref:Mos shko mos shko po i thot njana tjetres mos shko mos shko se tkam fat te jetes mos shko mos shko po falmi kta sy mos shko qka boj un pa ty.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020