Teksti Origjinal

Oj lulie, oj lulie pllumbi bardh
a te tha nana udh e mar
Vaj Vaj Vaj Vaj
a te tha nana udh e mar
Vaj Vaj Vaj Vaj ( x 2 )

Udh e mar na, Udh e mar nana mka than lot per faqe ja kam lan
Vaj Vaj Vaj Vaj
lot per faqe ja kam lan
Vaj Vaj Vaj Vaj ( x 2 )

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019