Teksti Origjinal

Dola n'mbremje me shetit e ndgjova nje muzik. Dola n'mbremje me shetit e ndegjova nje muzik.

U afrova me ndegju pash rinin duke vallzu Ne fshat dikush po martohej darsme madhe se q'po bahej.

Me pan shoqet qe shikoja dhe me thirren te vallzoja. Me pan shoqet qe shikoja dhe me thirren te vallzoja.

Tuj vallzu me shkuan syt te nje djal qe bente drit Pa u ndalur me shikonte erdhi afer te vallzonte Duart tona i shtrenguam dashurin e kuptuam Dhe kur darsma perfundoi dashuria jon filloj.

Duart tona i shtrenguam dashurin e kuptuam dhe kur dasma perfundoj dashuria jon filloj.
Duart tona i shtrenguam dashurine e kuptuam dhe kur dasma perfundoi dashuria jon filloj.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021