Teksti Origjinal

Knojna me tupana
Knojna me tupana
Dasem te madhe sonte
Ja na na po bojna x2

Knojna me daire
Hyni gjithe ne valle x2

O sa gezim sa shyhret
Motra marton vellane x2

Valla me tupana
Valla me daire x2

Jena gezu na shume aman
Me nusen ma te mire x2

...

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021