Teksti Origjinal

I

2x
me dashni loje kurr mos ban
se shpejt rrena del ne mejdan
e pishman kur ke meu ba
ska kush hallin me ta qa

refreni 2x

me dashni e pa dashni
vaj ky halli jone i zi
nuk din kut ma me i besu
ska lezet meu dashuru

II

2x
o ju treja e ju tri
me dashni nuk ka mahi
nje gabim sa po kushton
kush e din kur nuk tradhton

refreni 2x

me dashni e pa dashni
vaj ky halli jone i zi
nuk din kut ma me i besu
ska lezet meu dashuru

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020