Teksti Origjinal

Edhe sot shpyrti
po m'dhem
as nji fjal nuk do ta them
syt e mi u msun me lot
dita jote qenka sot.2x

REFF:2x
Knaqu ty,knaqu sot
bota ime u mbush plot
jeta gjithmon vaj e lot
edhe Zoti kshtu num thot.

Ti m'cmon un t'rrespektoj
a e sheh nuk je njesoj
un me buk e ti me gur
fati nuk te busqesh kurr.2x

REFF:2x
Knaqu ty,knaqu sot
bota ime u mbush plot
jeta gjithmon vaj e lot
edhe Zoti kshtu num thot.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020