Teksti Origjinal

Nuk mund te besoj se ne te dy u ndam,
çastet me te bukura
qe i kaluam bashk

Ref; 2x
Ti nuk i kupton keta lot ne sy
dita m'behet nat kur jam pa ty.

Merzia me treti per çdo dit nga pak,
ahh kjo jet e ime paska qen pa fat..

Ref; 2x
Ti nuk i kupton keta lot ne sy
dita m'behet nat kur jam pa ty.

Klarineti...

Ref; 2x
Ti nuk i kupton keta lot ne sy
dita m'behet nat kur jam pa ty.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020