Teksti Origjinal

Shoket mu me kan tregu
hej hej m`kan tregu
se me tjetrin je tuj shku(2here)

Mos mos se osht gjynah
osht gjynah, osht gjynah
kshtu kshtu me ma ba
me ma ba, me ma ba(2here)

Krejt po flasin, krejt po thojn
hej hej, krejt po thojn
se nuk shkon dashnija jon(2here)

Mos mos se osht gjynah
osht gjynah, osht gjynah
kshtu kshtu me ma ba
me ma ba, me ma ba(2here)

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021