Teksti Origjinal

2x ani mori nuse ani qafgastare ani mori nuse ani qafgastare ani a don rruze ani a don pare ani a don rruze ani a don pare .As nuk due rruze as nuk due pare as nuk due rruze as nuk due pare veq e due djalin t vesht mir me cigare v eq be due djalin t vesht mir me cigare

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020