Teksti Origjinal

Po te mbledh fjalet e tua,
do te behej nje roman
i merzitshem...
Po te mbledh lotet e mi,
do te behej oqean
shume i frikshem...

Ku ta dija une
qe dashuri nje dite te lindte,
kjo plage e embel
ne nje moment te vret me dhimbje!

Ref.

S'dua, s'dua, s'dua me te dashuroj se dhimbja nuk e gjen nje fund...
s'dua, s'dua, s'dua me te dashuroj gjithe boten po ta falja une
asgje nga ty nuk mora une...

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019