Teksti Origjinal

syri po me loton ty po te kerkon zemra po me dhem veq ty po t'permen ku ekam shoqnin me ma hek merzin dashnia mkalon pasha bab e nan ooo pasha bab e nan.
si gjak mu ke bo zemren ma ke qa shpirtin n'fyt mka mbet per ty du me vdek nese vdes o shpirt dije qe t'kam prit nese ,me gjen gjall t'kisha puth me mall ooo t'kisha puth me mall

Ref.x2 nese vdes o shpirt dije qe t'kam prit nese me gjen gjall t'kisha puth me mall

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020