Teksti Origjinal

mos me thuaj se gabove
kur shkove
e vetmuar mbete
kurr ma mir nuk gjete
ti u trete (2x)

Refrain:

un po ta fali, un po ta fali
por zemra me kallet
sepse zemra mir e din
se ai gabim nuk falet

ti dikur ke qen e lumtur
e bukur
e ndrryshove jeten
e shkatrrove veten
per nje tjeter (2x)

Refrain:

un po ta fali, un po ta fali
por zemra me kallet
sepse zemra mir e din
se ai gabim nuk falet

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021