Teksti Origjinal

Per nje fjale te mbeti hatri tash spo fol ke lidh inati X2 pse pom bahesh kaq krenar mu indhnove per nje fjal
E di shpirt qe kam gabu po njeri i gjall gabon per nje fjal nuk bon keshtu
1000 plag mi ke dhur e di shpir qe kam gabu po njeriu i gjall gabon per nje fajal nuk bon keshtu 1000 po mi dhuron
100 vajza me ti mledh prap se prap mu me kishe zgjedh pa ty smuj pa mu smunesh nuk e di pse po vujm

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021