Teksti Origjinal

a e din se zemra jote kurr pa mu sbahet rahat kot e ke qe po largohesh prap te un e ke ma ngat edhe pse zemra te dixhet prap ke qef me lujt me mu mos harro se kerkush leht prej dash nis nuk ka shpetu

qesh qesh vetem qesh se ma von e merr vesh ke me qa ke me qa ska met lan zemra meu nda
ke me qa ke me qa ska met lan zemra meu nda

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020