Teksti Origjinal

mihane ... oo me dy mindila ....

mihane ... oo me dy mindila....

jalla moj mihane o me dy mindila
ooo me dy mindila
jalla ku naj more jalla qata trandafila
qata trandafila
e trandafilat o hajde o kan nis me u disponue oo me u disponuee opaaaa

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021