Teksti Origjinal

G-Gold Armyyyyy
hahahah e kenii lyp vet a
qeshtu osht kur osht kur tje ne bela me neve te pret plumi g-gold army tii qin motrat familjen ne goj ta qiiiee spo foli ma shum veq pritum se qetash jemii ka vimii naa ruju bich

G-Gold ArmY 4 Life

kyy sen osht veq paralajmrim per dushmonat nuk ka rima kerkun veq beat edhe tuu fol fifty ait kaloni fort
G-Gold ArmY#1

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020