Teksti Origjinal

Sa mir darsma ja ka nis qifti i ri u trashegoft perhajr qoft i zoti i shpis me gzim jeta ju shkoft

Let fillon vallja e kenga daire e tupana lum po bon baba e lum po bon dhe nana

ref: Po bashkohen zemrat te gjith po festojna shokun ton sonte o po e martojna
po bashkohen zemrat te gjith po festojna shokun ton sonte na po e martojna

Ska ma bukur e ska ma mir krejt shoqnia po vallzojn elkosin etc
eurolindit jau urojm

hajde bashk lujna knojna se kjo esht nat e jona tgjitha brengat sote na do ti harrojna

ref: Po bashkohen zemrat te gjith po festojna shokun ton sonte o po e martojna
po bashkohen zemrat te gjith po festojna shokun ton sonte na po e martojna

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021