Teksti Origjinal

ej nana djep perkun thmin e mej knu sa mir po dine mir e din qajo nane thmis te djepit qa i knone ju rritsh nanes si bari e dushk e t`marrsha nuse me 100 krushqe ty te ka nana djal e qike ruju bir mos u korite ty te ka nana a nana trim daie mos u merr bir me tradhtie ju bofsh nanes mendje holl per vatan luftofsh gjithmon e... kshtu poj knon nana djalit ju gafsh bir ti vllazrve frashri perkun lokja n`dyshekt te but si samiu u bofsh i urte nina nana n`djep te blinit jehon kanga e naimit jehon kanga si naimi u bofsh bir si avdyli o tlumt goja o moj nane se me ven pe knon ket kange se ne djepa kan knu nanaaa ooo kan knu trimaaa o more djem sokolaa.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020