Teksti Origjinal

Hekurani

Mos e le per pak
bej edhe nje hap
trego qka te kan than

Blinera

e di qe ti gjithqka provon
shpesh me provokon
me pyet edhe kur nuk bon

Hekurani

te ndiej ne syt e tu e vrej
fjalen e pa thene
une do ta gjej

Blinera

e vrej kur kalon andej
qfar nga une kerkon
zemren tma pushton
Ref:
hajt pse se ben nje hap
une nuk e le per pak
afer teje do te jem
aaaaa
te verteten do ta them
ti prit edhe pak
afer teje do te jem

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019