Teksti Origjinal

.......................................................................
Tre antarsi porosi po ju qojn
Alboholics repart gips po i bojn
Gengsta nga kendi jom BX
Per virgjinja qe na flasin per sex
Etno Engjujt Tingulli3 Deny Boy
E per te gjith kjo nuk osht loj
Me stilin ton xhamat dot jav dridhim
Do tju tregojm degjusve se muziken na do ta sillim
Lidhje nuk kan me muzik ata qe llaken mas juve

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021