Teksti Origjinal

o jet te therras por nuk pergjigjesh dot
dashurin qe kam kurr mos ma largo
o jet te therras por nuk pergjigjesh dot
dashurin qe kam kurr mos ma largo

ref: e si ta them sa shum te dua
si driten e syve t'mi
jo ne bote me ska per mua
lule t'bukur por si ti
e si ta them sa shum te dua
si driten e syve t'mi
jo ne bote me ska per mua
lule t'bukur por si ti

mos me le nvetmi gjithmon te kujtoj
e imja dashuri smundem te t'harroj
mos me le nvetmi gjithmon te kujtoj
e imja dashuri smundem te t'harroj

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021