Teksti Origjinal

me t'len ty un te besova te besoj se pa ty un kurr nuk munda te jetoj,

vitet ikin pa kujtuar un kerkoj gjer sa te vdes bashk me ty gjithmon te rroj (2x)

je ti pergjithmon je ti
je e vetmja dhe e fundit dashuri(2x)

zemra ime rreh per ty
gjithmon njesoj asnjeher
nga mendja ime ste largoj

vetem ndarje jo kurr sdua tperjetoj se ne shpirt digjem fikem do lendoj (2x)

je ti pergjithmon je ti
je e vetmja dhe e fundit dashuri(2x)

dashuria eshte si lumi rrjedh e shkon te le gjurm ne zemer qe kurr si harron

ka te puthura, ledhatime, lumturi, ka dhe ndarje dhe zhgenjime pa kufi (2x)

je ti pergjithmon je ti
je e vetmja dhe e fundit dashuri(4x)

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021