Teksti Origjinal

ku i kam shokt e mi?
hallet me mi kja

a vin bylbylat
shpirtin ver tma bajn? (2x)
athu ka pranver
per mu gzim a ka?
mthuni shok iher
tma shtoni sevdan

pse m'boni me vdek?
a sju vjen gjynah?
a mshifni tuj hjek?
a sa ne hall jam ra. (2x)

athu ka pranver
per mu gzim a ka?
mthuni shok iher
tma shtoni sevdan

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019