Teksti Origjinal

Ta fala zemeren time
Se te pata te vetmen shprese
Merre, merre dhe shpirtin tim
Ate dite kur te vdes
Merre , merre dhe shpirtin tim
Ate dite kur te vdes

Merr krejt c'ka pata
Dhe shtrengomi, shtrengomi ne gji
Neve nevr s'na ndahu as nata veq i imi ishe ti

Ref:
Lotet lotet neper faqe
Dora jote me s'mi fshi
A e di o si me kenaqe
Kur ma fale dashuri (2x)

Ta fala zemren time
Drite e syve me ishe ti
Plasi,plasi kjo zemra mjera
Pse s'me merr prap ne gji (2x)

Lotet, lotet neper faqe
Dora jote me s'mi fshi
A e di o si me kenaqe
Kur me fale dashuri (2x)

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020