Teksti Origjinal

eh more shoke
ce rrin karshi
e merre goten
e thuaj pertmire

eh more shoke
ce rrin karshi
e merre goten
e thuaj pertmire

REF:
e ti mat ane
une ket ane
e cakrrojm gota
hajde per cef tane (2x)

ni her per mu
ni her per ty
e cakrrojm gotat
hajde me raki

II
e ti lame hallet
e ti lame t'kqiat
e cakrrojm gotat
le t'vallzoj rinia

e ti lame hallet
e ti lame t'kqiat
e cakrrojm gotat
le t'vallzoj rinia

REF:
e ti mat ane
une ket ane
e cakrrojm gota
hajde per cef tane (2x)

ni her per mu
ni her per ty
e cakrrojm gotat
hajde me raki

REF:
e ti mat ane
une ket ane
e cakrrojm gota
hajde per cef tane (2x)

ni her per mu
ni her per ty
e cakrrojm gotat
hajde me raki

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021