Teksti Origjinal

Harro cdo kujtim qe ke
nuk ka me vend ne kte bot per ne te dy
se shpirti im nuk kerkon me ne ty
uo uo uuu harrooo

Tani nuk ka rendesi
se cfare me thoje dje kur skish njeri
kuptova finalen ne kete histori
dhe pse nuk ma the dhe pse nuk ma the
thuaj edhe njehere te gjitha fjaletr I thua pa vlere
fundi erdhi tani por une do ta them por une do ta them

refreni 6 here

Harro cdo kujtim qe ke
nuk ka me vend ne kte bot per ne te dy
se shpirti im nuk kerkon me ne ty uo uo uo uooooooooo

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020