Teksti Origjinal

dikur syt nuk kishin lot
kam jetu per ty nket bot
por se di per kend jetoj sot
lamtumir esht fjal e rend
se gjithmon veq zemra ndan
as nje her skisha dasht me than

lulet qelin dhe jan tha
as ne enderr ste shoh ma
po jetoj me mal edhe nje her met pa
gjitmon dal ne te njejtin vend
un pot pres e ti spo vjen
plaga ime ty nuk te dhem

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019