Teksti Origjinal

tani ti pran meje nuk je
tani vetem dhimbje te une le
tani nuk e di se ku dot gjej
tani, tani, tani dua dhimbjen ta rrembej

Refrain:

po pse per ty prap po mendoj
pse spo mundem te harroj
pse ne enderr prap me vjen
pse gezimet nuk mi kthen?

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020