Teksti Origjinal

S.T.I.N.E haha S.S.S
e di se me don ye ye ye eja pra ti mu afro
e di se me don ye ye ye eja pra
ti mu afro

gjith andej mu djemt me flasin dhe me ngasin
e gjith andej duartrokasin
por un nuk dua tja di se mendjen e kam vetem tek ty

un jam e lumtur
e lumtur e bukur per menyren dhe jeten se si un e jetoj
un jam e lumtur se si me shikon si me trajoton baby indiferente nuk kerkon
jam e lumtur baby si tani un jam e lumtur kur te shoh ne sy
jam e lumtur kur me felt indifernete kam lezet
un e di sdon ti tjeter
mendja sme shkon ne mashkull tjeter .
e di se me don eja pra ti mu afro

x4.un ty shum te du un e di mir se ti je per mu e di se me don eja pra ti mu afro

x2.gjith andej mua me flasin dhe me ngasin
e gjith andej duartrokasin
por un nuk dua tja di se mendjen e kam vetem tek ty

se un te dua un te dua zemer me gjith shpirt
se e humbas veten tek ty
se un te dua ndaj dhe thirri mendjes mos u bej ti thjesht se do me kerkosh e sdo me gjesh

jam e lodhur nga zhgenjimeT tani nga mashtirmet qe nuk kan kuptim
jam e lodhur e zhgenjyer jo nuk mundet shpirti im.

un e di sdon ti tjeter mendja sme shkon ne mashkell tjeter.
e di se me don eja pra ti mu afro

un ty shum te du un e di mir se ti je per mu e di se me don eja pra ti mu afro

un ty shum te du un e di se je per mu e di se me don eja pra ti mu afro

stine production

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019