Teksti Origjinal

Arvanitja ime oooh sa shum kam frik ty pa her te takuar Arvanite o yll o gjan o shpirt ne ty jam dashuruar.

Arvanitja ime jo nuk ka fuqi as kush me te na ndaj veq 1 her me duhej une te te shoh perjet pran te te mbaj

Ti nga Janina une nga Prishtina
oooh qfar dashurie e zjarrt. Ti arvanite un Kosovar dashuri ne shikim te par ( ref x2)

Veren qe kaloj ne mend do ta mbaj me ty un u njoftova veq me nje shikim zemren ti ma more ne ty u dashurova

Ti nga Janina une nga Prishtina
oh qfar dashurie e zjarrt
Ti Arvanite une Kosovar dashuri ne shikim te par ( ref x4)

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019