Teksti Origjinal

TE KUJTOJ ME MALL NJE JET ME AGIM
A DO T'KEM TY VALL LULE N'PERQAFIMIN
SI ZAN MALI JE TRUPIN SI SELVI
SYNIN ZJARR E KE BUZEN SI QERSHI

Refreni:
I DHE FLAK O MALLIT TIM
TRENDAFIL I MBLUM ME VES
NE KET NAT O PA AGIM
PUTHJEN TANDE PO E PRES
N'PREHNIN TIM NUK GJEN PIKELLIM
DO TE SHKRIHEM N'DASHURI
EJA TPRES ME PA DURIM
TE JETOJM SA JEMI T'RI

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020