Teksti Origjinal

sa bukur na ka dal nusja
marshallah marshallah
sa bukur na ka dal nusja
marshallah marshallah

paska shtatin si selvie
marshallah marshallah
paska shtatin si selvie
marshallah marshallah

ma ka gojen si kuti e
marshallah marshallah
ma ka gojen si kuti e
marshallah marshallah

edhe dhembet si ingjie
marshallah marshallah
edhe dhembet si ingjie
marshallah marshallah

po e lut baba bijen rri edhe si vjet ooo rri edhe si vjet
jo bre bab tybe oo i musha 20 vjet oo i musha 20 vjet

po e lut vllau motren rri edhe si vjet oo rri edhe si vjet
jo bre vlla tybe une oo i musha 20 vjet oo i musha 20 vjet

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020