Teksti Origjinal

Ty te kujtoj dhe...
endrat mua ....
me pushtojnëëë.....

Në shtratin tend ...
o shpirt me lot ...
po shkrihem me ty...

Si me rëmbeve ....
ma more puthjen....
ti më pushton ...

Ëndër sështë kjo...

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021