Teksti Origjinal

per kosoven e kem fjalen,
marrim shembull azem males,
Ne rugove lindi bujari,
s'duroi vuajtje nga tradhetari,
s'duroi vuajtje as roberi,
la kosoven,shkoi n 'turqi

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019