Teksti Origjinal

Manushaqe lul mavi x2
Me burrin mos mbaj meri x2

Se burri s'te flet goje x2
Hajde lule hajde moj
Manushaqe lule moj

Manushaqe lul mavi x2
Me vjerren mos mbaj meri x2

Se vjerra s'te flet me goje x2
Hajde lule hajde moj
Manushaqe lule moj

Manushaqe lul mavi x2
Me a'skend mos mbaj meri
Te lutem mos mbaj meri

Dere e huaj nuk eshte loje x2
Hajde lule hajde moj
Manushaqe lule moj

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021