Teksti Origjinal

Cyanide
........................................................
Veq lsho rrugen se me ni ushtri jom tu ardh
Veq lsho rrugen qo flamurin e bardh
Veq lsho rrugen kur e sheh Brezin e Ri
Veq lsho rrugen se te ju kina mrri
........................................................

Cyanide
........................................................
Nal tkallxoj niher se kush karin jom
Kush osht Caynide e qa karin bon
Ton diten murren e ton naten um ngon
Ton veres po ma tesh ne kar po me shkon
Kush osht numer njo e qa po kontribon
Ne ket loj te karit kallxoma dikon
Qe bon qikaq shum qe derdh qikaq mund
Kallxoma dikon qe tingllon sikur unë
Alboholics edhren Brezi Ri ne prag
UniKKaTiL-in e kom 1 telefonat larg
Kush u bo pidh none Tornados i blun
Kom dashni per kejt kta se kan dashni per mu
Qysh smusheni mend si gota ju thej
Jeni te mashtrum sikur bota me rren
Kontrrollo xhelozin mos e shpreh
Mos e shpreh nket menyr
Une po ta maj .... qa karin po don mo prej meje
........................................................

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020