Teksti Origjinal

tararam :P Ekrem Gj mirse vini Producenti u kthy jo jo se frizlaa e paska bo ket sen haa jee ekrem gangsta ekrem shatz ekrem pimp ekrem shiptar yeah ek iz back me ni kill informata t'len ty t'djegt t'len ty t'rjept t'len ty t'shtrim kerkush nuk t'njeh po fantazon se kerkush mas shpine ske mos u tut se si ha kerkujt kari met bo kurtha un boj kurtha tha me baba shki e nona kurva m'kujtohet qe tha nuk ka me pas sukses kujdes !!! lshoje televizionin 21-nish ma pushitni familjarisht po foli per armiqt qele gojen bitch albumi po del ishalla po tutni krejt se albumi 3 o tu mu vjerr n'bel e nuk kini me mujt me perballu ton at shtypje kur tju bllokoj apet kom me shkaktu vetmbytje ose vetvrasje me realitet perplasje tju bllokoj si vala 900 pa qasje , allo mirdita po thrrasim prej hage kerkes per ekrem gj per rimat qe i ka bae runu se shum i qart pom doket ky trip une ty hyp shkallve te nalt ju jini zagllavit en lift trimi mir me shok shum eki ska shok sicilli prej tyne pordh shum ekit sja rrok ni dit prej ditve eki qohet en kom thot more pa ja dhon edhe ni krug skom me lon Ehh helo a pom nin najkush helloo joo nuk po nihesh mu paska prish mikrofomi su kry sen jo hala un jom ktu tu e fintirat ker bit n'prapavi si manjak kshyrma stavin reper ish argat zingjirin n'qaf 256 megabajt karat eki fort reper i qart pidh n'dash me ma terhek vemendjen kthehu ne bark e lem t'hi pak veq pak ma ngat lem te shti ket dru n'koftor ton met nxe pak m'falni GJin se u habita se ket sen se kom bo me fol per pidha n'fakt me kallxu sa gat un prita me kjartsu qka jon kto marifete

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021