Teksti Origjinal

me len syt kam kerku emrin ten tkam kendur aty dielli dot ma ngroh erdhen ket pranver aty dielli dot ma ngroh erdhen ket pranver kendon bilbili po kendon sot vec per mua net kam semure me u sherua shpiritn tim mjek , shum pa zgjat dashuria pastaj memu ndodh ne metnia kengash ajo e gezon ket ta ledh pa dhon

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020