Teksti Origjinal

Çila syt moj du me t'pa
Jare,e... iptida du me fillue jare,e...
qila syt moj du me t'pa
po vijn shoqet me t'kallxu
fati jem moj ka me t'vra
Jare,e... qysh at' dit q'i u bane nuse jare,e...
dola të shikjova n'xham
syt e zez faqet e kuqe
vetullen porsi gajtan

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020