Teksti Origjinal

Ike larg dhe su ktheve
Dhe për mua nuk mendove
I kujtoj ato vite
Që përmend dashuri

REF:(2x)
Iku dashuria ime vajz
Ti s'mendove pak per mua
vall

I kujtoj.. ato puthje
Që për mua janë një kujtim
Një kujtim
Për dashurin
Në shpirt në zemër.. ato rrin

REF:(4x)
Iku dashuria ime vajz
Ti s'mendove pak per mua
vall
Lej lej lej lej .........

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020