Teksti Origjinal

asnje her asnje her smundem me t'harru sa her du turrej ma shum te du mos thuaj mos thuaj pa ty te jetoj pa ty jeten sdua ta mendoj...


te dua te dua kshtu si je ti ne zemren time vendin e ke

te dua te dua kshtu si je pergjithmon ne zemren time vendin e ke

asnje her asnje her smundem me t'harru sa her du turrej ma shum te du mos thuaj mos thuaj pa ty te jetoj pa ty jeten sdua ta mendoj..


te dua te dua kshtu si je ti ne zemren time vendin e ke
te dua te dua kshtu si je
pergjithmon ne zemren time vendin e ke


te dua te dua kshtu si je ti ne zemren time vendin e ke
te dua te dua kshtu si je pergjithmon ne zemren time vendin e ke

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019