Teksti Origjinal

Singing: TanKilla & AG Beatzz & R-MaLi
Lyrics: Artan Fatos Ermal
Studio: TanKilla Records.
producer: TanKilla (ARTANI)

Refreni: (R-Mali)
Dridhe dridhe dridhe belin ti
Co vallzo edhe mos rri
Je ma e mira ktu
Hajde sonte kce me mu

AG-Beatzz
Babygirl you´re the one for me
Shake yoh body and dance with me
Cuz tonight you are my queen
Make it hot like in my dream

TANKILLA VERSI 1:

une jam back // hiç pa pritu
plot ktu me femna // jo veç per mu
prap une n´club // prap per me knu
prap me AG-beatzz // Pesh me e´cu
ooh sa lezet // nuk ka si shqiptare
ska ma mir // kur e din qe asht beqeare
une e shof // e shof drejt n´sy
ti tham 2 fjal zemer // bjen n´dashni

Kret ktu e din // jena V.I.P.
dridhet ky ven // votka me raki
oh sa lezet / / ooh sa knaqsi
ku ka shqiptare // ka shum dashni
trupin e bukur // flokt e gjata
o ta hangsha synin // e kamt e gajat
sonte kjo nat // zgjat dej n´mengjes
une rrij me ty // zemer deri qet vdes

Refreni: (R-Mali)
Dridhe dridhe dridhe belin ti
Co vallzo edhe mos rri
Je ma e mira ktu
Hajde sonte kce me mu

AG-Beatzz
Babygirl you´re the one for me
Shake yoh body and dance with me
Cuz tonight you are my queen
Make it hot like in my dream

AG BEATZZ Verse 2:

Listen up..edhe niher vina n´club//
Kejt femnat doken classy// kejt doken hot//
AG-BeatzZ me Tankilla// kejt venin e çojm pesh//
Edhe nese je n´pikllim// t´garantoj qe del tu kesh//
Ky ven plot me femna// atmosfera kejt perfekt//
Se aty ku jena na gjithmon bohet kiamet//
Nuk e kam te veshtir// t´afrona me taktik//
Kejt FEMNAT e din // qe une jam unik!//

Kjo kang dedikohet// per kejt femnat shqiptare//
Hajde te festojm// hajde s´bashku hina n´valle//
Hajde ta lujm shoten// Hajt ta lujm Rugoven//
Kalle kejt Shqipnin hajde kalle kejt Kosoven//
Perseri..// Zemer sonte ti je star//
AG-Beatzz dhe Tankilla si gjithmon n´ven t´par//
Kejt neve na percjellin//Kejt na japin dashni//
Jena kan Kena me mbet// numer 1!//

VERSE 3:
TanKilla 8 rijen:
Femnat mat mira // i kam ktu me veti
ku vi une n´club // thojn erdhi mreti
e bojm at-mosfer // na don ky poblik
TanKilla AG // per femna jena sick
Po dojn me ba foto // dojn me nejt me ne
vetem t´jet shqiptare // ska problem per fe
Femnat i kallim // beatin e kallim
naten e zbardhim // clubin e zgjallim.

AgBEATZ 8 rijden:
Kush ta kall clubin// Kush ta kall beatin//
Qe ku eshte pergjigja// Kape ngoje hitin//
Recepti esht kejt bomb// Po e she edhe vet//
Edhe qikat e shpijes// Kur ta ngojn kejt i len ment//
Skenen e kom pasion dost per rap jom dominant
Sa her qe bajna BUM del diqka interesant
Bojna sene per publik// Qe edhe ni sen i qart//
Tash bonu t´gjith bash edhe qoni durt nalt!//

Refreni: (R-Mali)
Dridhe dridhe dridhe belin ti
Co vallzo edhe mos rri
Je ma e mira ktu
Hajde sonte kce me mu

AG-Beatzz
Babygirl you´re the one for me
Shake yoh body and dance with me
Cuz tonight you are my queen
Make it hot like in my dream.

END.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020