Teksti Origjinal

ska lira pa dira
qika jeme ma e mira
po han kar si hajdari
ejj qyre barin ma hanksh karin
se jom mbret per ty tkalli
kejt e tlo pa flejt
jom boss i bossav
jo dost i dostav
jom king n'kit lugin
sjom klloshar ne ket
din
o hajde tqij adelin ta ha pidhin
si golin
dije qe jom abnormal
me mu knaqu mos u nal
kadal dal kit kong e boj me instromental

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019