Teksti Origjinal

yii miss fati 2009 anyrid records jea jea

ref..
kape kape kape
kape kape kape
kape kape kape
kape kape kape
kape kape kape
nje gangsta me rroba
te xhona jom modele
gangsta si ne rrug edhe nshpi
un jom nje gangsta e tash
shijoje stilin si vajz gangsta

si fillim nje prezantim miss fati ne repin kuptohet vajz gangsta
kerkohet emri im me rroba te gjona e si per koke nje kapele eci rruges rri nshpi jom ndisa modele po pergjithmon ktu kur ku ndodh diqka e arrij ate qe dua ska me mua tralala
me pelqen muzika e adrenalina ne maksimum me pelqen muzika e do luftoj un deri nfund
kshtu nuk bojn gjo repista une heci para kur arrij ne vend te par aty mbyllet gara
hip hop me zemer uuu a ka miss fati nje permbledhje t'vogel rrepi jo zanati
ta fiksoj jom mo e mira tjeter si un ska optimiste kokfort shkurt vajz gangsta
jom ngadal po shpejt vi si stuhi prezantoj vajzat gangsta ne shqiperi

reff...
kape kape kape
nje gangsta me rroba
te xhona jom modele
gangsta si ne rrug edhe nshpi
un jom nje gangsta e tash
shijoje stilin si vajz gangsta

kape kape kape
nje gangsta me rroba
te xhona jom modele
gangsta si ne rrug edhe nshpi
un jom nje gangsta e tash
shijoje stilin si vajz gangsta

me pelqen te ferdallisem xhiro me makine jepi rrotat shpejt e motor i shtrire me shoqeri lokale
pamedyshe fort rasti me i bukur per ty e thej nje gote
me pelqen ekstremiteti
dhe renato boulderi
me rasa per para thirre nga njeher ti pershendetet speciale gjith shoqeris time respektet me te veqanta i shpreh familjes time
jom gangsta vajz shqiptare e di qe ska muzika esht mision kuptohet hapat qe kam ba
nisin llafet e kota nuk eshte mision i mire me vjen keq te dali huq jom une pa humbur
nisin llafet e kota jeoo nuk heci me rrena si duket qart dola n'sken erdhi vera po inati ju punoj ju jeni pleshta un heci para dhe prezantoj vajzat gangsta

reff..
kape kape kape
nje gangsta me rroba
te xhona jom modele
gangsta si ne rrug edhe nshpi
un jom nje gangsta e tash
shijoje stilin si vajz gangsta

albosic on the beat
hala pa respect
angelin kontion
jeaa miss fatiiiiiiii

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020