Teksti Origjinal

Edona:
Akoma sesht siq duam ne,
esht e plot kur ike krejt, une ketu e ti andej,akoma ka kufi qe ti duam tjert ty, jemi 1 jemi 1 jemi 1 dot jemi 1 dot jemi 1 dot jemi 1...

Zana:
Ne ender peqdo dit te endoj gjdot dit me shum e deshiroj, dua te zgjohem une nje dit kur mes nesh sdo te ket as nje emrer kufi jemi 1 jemi 1 jemi 1 jemi 1 dot jemi 1 dot jemi 1 dot jemi 1 dot jemi 1...

Ref:(x2)Zana & Edona
Jemi 1, jemi 1,jemi 1, dot jemi 1 dot jemi 1 dot jemi 1 jemi 1 jemi 1 dot jemi 1 dot jemi 1 dot jemi 1 jemi 1 jemi 1 dot jemi 1 jemi 1...

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019