Teksti Origjinal

me martoi neneja larg ne amerik
jasaman aman jasaman oi
se c ma dogji zemren
c ma keputi shpirtin
jasaman aman jasaman oi

digjem pervelohem tretem si qiri
jasaman aman jasaman oi
sec i fshiva lotet me qoshe te shamis
jasaman aman jasaman oi

malli c me ka marre per qoshen e shtepise
jasaman aman jasaman oi
te cova nje leter nje fotografi
jasaman aman jasaman oi

fshiji nene lotet lotet porsi shi
jasaman aman jasaman oi

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020