Teksti Origjinal

Si neper endra pirate imazhin tend une shikoj nuk do mundem te kuptoj sa e ploget eshte kjo bote si neper endera pirate imazhin tend une shikoj nuk do mundem te kuptoj sa e ploget eshte kjo bote Ne forme qielli e deti mbi mua nder viZione erotike ne shtrat i gjunjeZuar (2 here)
Por ti do te mbetesh shum gjat imaZhi im i pa fjal objekti im pa rrym qenia ime pa frym.
Simboli i dashurise,
ikone e brishtesis,
dege trendafilash ne lak,
autostrad e shpirtit binjake,
Ne forme qielli e deti mbi mua ne vizione erotike,
ne shtrat i gjunjezuar, (2 here)
Ne forme qielli e deti mbi mua ne vizione erotike ne shtrat i gjunjezuar. (2 here)

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020