Teksti Origjinal

I

2x
jam deh me raki aman aman
jam deh me raki
2x
si tja baj sedi aman aman
si tja baj sedi

II

2x
jam deh me konjak aman aman
jam deh me konjak
2x
nty jam ba merak aman aman
nty jam ba merak

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019