Teksti Origjinal

I

2x
dola npenxhere aman aman
syrin kur ta pashe o
2x
qova i gote raki aman
mashallah te thashe

II

2x
mashallah te thash aman aman
mashallah te thash e
2x
cuni eshte i vogel aman aman
sa ka ra nevdae

III

2x
dola npenxhere aman aman
me syrin e zi
2x
o spo mundem me te than
nty jam ra ndashnie

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019